Kvalita
Tradícia
Full service
Dostupnosť

Už 29 rokov to tlačíme spolu
a baví nás to stále viac

Spoločnosť Galaxi spol. s r. o. je reklamná agentúra a tlačiareň so sídlom v Myjave, ktorá zastrešuje široké spektrum služieb zameraných najmä na návrh a výrobu reklamy, reklamných predmetov, tlačiarenské služby pre reklamný i výrobný priemysel. Disponujeme tiež vlastným kreatívnym oddelením, ktoré ponúka klientom tvorbu grafických návrhov na mieru.

Sme rodinná firma s dlhou tradíciou, ktorú v roku 1991 založil Ladislav Gála. Ako to v rodinnom podnikaní býva, zodpovednosť za vedenie a rozvoj firmy postupne preberá mladšia generácia. Preto sa aj vy, naši dlhoroční, ale i budúci klienti, môžete tešiť na viaceré vylepšenia a inovácie, ktoré pre vás chystáme.


Náš tím

Ladislav Gála
CEO
Eva Gálová
Obchod
Ladislav Gála ml.
Tlač a výroba
Peter Gála
Peter Gála
Dizajn a DTP

Naše výhody

Produkčná kvalita

Zakladáme si na poctivom a kvalitnom servise pre svojich klientov. Naša práca je naším hobby, a preto si stojíme za tým, čo vyrobíme.

Krátke dodacie doby

Sme vybavení technológiami, ktoré klientom zaručujú perfektný výsledok a krátke dodacie doby. Na vašej spokojnosti nám záleží.

Rozumné ceny

Medzi naše výhody patrí dôraz na priaznivý pomer ceny a dodanej kvality. Veríme, že tak dokážeme ponúknuť klientom najlepšiu hodnotu na trhu.


Adresa
  • Galaxi spol. s r.o.
  • Nádražná 9031/7A
  • Myjava 90701
Kontakt