Save Water, Drink Hellstork

hellsotrk_potlace

Save Water, Drink Hellstork

25. augusta 2016 Produkty, Reklama, Textil, Tlač

Kočovný pivovar Hellstork je dobre známym výrobcom poctivého piva. Jeho pivo ľudia poznajú nielen v Senici, ale postupne sa stáva vyhľadávaným po celom Slovensku a najnovšie i v Čechách.

S Hellstorkom spolupracujeme od roku 2012 na najrôznejších projektoch, ktoré vždy odzrkadľujú obdobie, v ktorom sa tento mladý a progresívny pivovar nachádza.

Naša spolupráca začala pri výrobe etikiet pre jednotlivé pivá z produkcie Hellstork. Keďže dizajn si pivovar riešil sám, našou úlohou bolo natlačenie a orez etikiet. Neskôr, keď pivovar začal s prezentáciou svojich výrobkov na marketoch a pivných festivaloch, sme sa rozhodli vytvoriť kolekciu oblečenia. Každá z kolekcií bola limitovanou. Neskôr pribudli šiltovky s vyšitým logom.

Míľnikom v našej spolupráci bolo vytvorenie prvého podpivíka. Vymyslel sa netradičný tvar, ktorý skevele komunikoval so zákazníkmi a množstvo zberateľov dodnes pýta tento typ.

V období, keď bola otvorená krčma Sklep pub v Senici, sme pre Hellstork vytvorili viacero tabúľ a polepov v ich novej prevádzke. V interiéri podniku sa nachádza veľkoplošný obraz starej Senice. Pri realizácii sme zhodnotili ako reprezentatívny a zaujímavý materiál canvas, ktorý svojou štruktúrou krásne zapadol do interiéru.

 

O autorovi

Ladislav Gála ml.: V spoločnosti Galaxi pôsobí od roku 2010 a medzi jeho špecializácie patrí textil, dizajn, sieťotlač, strojové vyšívanie, výroba podpivníkov a špz podložiek.