Reklamné realizácie pre Morghan

Morghan_potlace

Reklamné realizácie pre Morghan

25. augusta 2016 Dizajn, Reklama, Tlač

Spoločnosť Morghan s.r.o. prevádzkuje športovo relaxačné centrum na Myjave. Pre Morghan sme riešili všetky reklamné realizácie a zadania.

Exteriér

Vyrobenie podsvieteného loga a reklamného totemu na zadanie klienta a architekta. Pri realizácii sme sa rozhodli použiť kvalitné LED komponenty na podsvietenie loga a taktiež ostatnej grafiky v rámci budovy. Pri výrobe 3D loga sme zvolili stabilný a taktiež odolný PVC plast. Každé jedno písmeno loga sme osadili a nasvietli samostatne tak, aby celkový dojem bol primeraný a osvetlenie nebolo nepríjemné pre okolitú zástavbu.

Interiér

Ako to býva zvykom, dokonalý interiér stojí na detailoch. Našou úlohou bolo zakomponovať do interiéru informačné prvky, ktoré sú povinné zo zákona a účastne ich skĺbiť s dizajnom interiéru tak, aby neboli tieto upozornenia rušivé, nevkusné a zároveň boli dodržané všetky normy.

Dizajn

Tvorivou časťou našej spolupráce bol redizajn nápojového lístka, vizitiek a ďalších tlačovín. Taktiež sme navrhli a realizovali polep vozového parku spoločnosti Morghan.

O autorovi

Ladislav Gála: Zakladateľ, majiteľ a grafik od roku 1991, kedy založil spoločnosť Galaxi. V súčastnosti pôsobí na pozícii CEO, kde dokáže úročiť svoje skúsenosti.